Българска асоциация на онкоболните и сподвижници – БАО

БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ НА ОНКОБОЛНИТЕ И СПОДВИЖНИЦИ ( БАО )

ЦЕНТРАЛЕН ОФИС – ДОМ НА ОНКОБОЛНИТЕ

Варна, ул.”Селиолу”, № 26, тел:052 / 616 937; GSM: 0889 / 514 861

e-mail : bca_bg@abv.bg; www. bgcancer.org

С П И С Ъ К

НА

УЧРЕДИТЕЛИ И ЧЛЕНОВЕ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ НА ОНКОБОЛНИТЕСПОДВИЖНИЦИ /БАО/

ЮРИДИЧЕСКИ ЛИЦА – УЧРЕДИТЕЛИ НА БАО

1.Сдружение на жените с онкологични заболявания и техните сподвижници – ЖОЗТС,гр. Варна – 9002, бул. “Чаталджа” № 111 , Дом на онкоболните – централен офис на БАО, председател Яна Великова Порязова – Георгиева, представляваща от региона си и градовете- Аксаково, Бяла, Белослав, Вълчи дол и Суворово.

2.Сдружение на жените с онкологични заболявания и техните сподвижници – ЖОЗТС, гр. Пловдив, ул. ” Петрова нива”, № 87, Румяна Георгиева Царска -председател на УС.

3.Сдружение на жените с онкологични заболявание и техните сподвижници – гр.Стара Загора, ул. ”Майор Кавалджиев”, № 59 , ап. 5, Диана Панайотова Стоянова – председател на УС.

4.Сдружение на жените с онкологични заболявание и техните сподвижници – гр. Русе, ул. “Олимпи Панов”, № 19, Марина Атанасова Парашкевова – председател на УС.

5. Сдружение на жените с онкологични заболявания и техните сподвижници – ЖОЗСТ, гр.Хасково, ул. “Доган Хисар”, № 10 А, Минка Димитрова Арабаджиева – председател на УС.

6. Сдружение на жените с онкологични заболявания – ЖОЗ, гр. Пазарджик, ул. “Иван Чилингиров” 4, Мария Иванова Чергарова – председател на УС, предсавляваща от региона си и градовете Пещера, Велинград, Септември Белово и Лисичево.

7.Сдружение на болните с онкологични заболявания и сподвижннци – гр. София, кв.”Овча Купел”, ул. 679 – 3 А,Тодорка Лозанова Ангелкова – председател УС.

8.Сдружение на жените с онкологични заболявания н техните сподвижници – ЖОЗТС, гр. Велико Търново, ул.”Краков”, № 5 вх.А, Красимира Стоянова Бакалова,председател УС.

9.Сдружение на жени с онкологични заболявания и техните сподвижници, гр. Добрич, ул.”Ангел Стоянов”, № 3, БМК “Секвоя“, Софка Петкова Йорданова – председател УС

10.Фондация “Нов човек” – гр. Бургас, ул.” Гео Милев,” № 4, Гергана Славейкова Велчева – председател УС.

11.Сдружение на жените с онкологични заболявания и техните сподвижници – ЖОЗТС, гр.Горна Оряховица , ул.”Родопи” № 37, ет. 5,Марийка Георгиева Петрова,председател УС. предсавляваща от региона си и гр.Долна Оряхавица, Лясковец и Първомайци

12.Сдружение на жените с онкологични заболявания и техните сподвижннци – ЖОЗТС, гр.Кърджали, ул.”Строител”, № 6, ап.13, Ваня Николова Панайотова – председател на УС.

13.Асоциация на жените с онкологични заболявания в подкрепа на онкоболните – /АЖОЗ/ – гр.Шумен ул.” П.Парчевич”, № 31, Вх.В, `Снежана Димитрова Накова – председател на УС.

14.Сдружение на хора с онкологични заболявания и приятели – гр.Велики Преслав ул. “Оборище” № 23, Ивалинка Здравкова Иванова – председател на УС.

15.Сдружение на жени с онкологични заболявания и техните близки гр. Казанлък, ж.к. “Изток” бл. 14 вх. 3, ап.183, ет.5, Цвета Танева Райнова – председател на УС,. представляваща от региона си и гр. Карлово, Сопот, Калофер и Павел баня (

16.Асоциация на хора с онкологични заболявания – гр. Омуртаг, ул.” Искър”, № 15, вх.ет.2, ап.4, Нина Бориславова Александрова – председател на УС.

17.Асоциация на жените с онкологични заболявания в подкрепа на всички онкоболни – гр.Плевен, ул. “Републиканска”, № 16, вх.Б, ет.2, Елка Цочева Йорданова – председател на УС и за контакт Милина Накова Кръстева.

18..Асоциация на жените с онкологични заболявания в подкрепа на всички онкоболни – гр. Враца, ул.”Остри връх”, № 4 , вх.А, ап.9, Лиляна Стоянова Иванова – председател на УС.

19. Сдружение на родители и близки на деца с онкологични заболявания – гр.Варна, кв.”Възраждане” Бл.13, вх.4, ет.5, ап.85, Виолета Борисова Митева – председател на УС.;

20. Асоциация на мъже с онкологични заболявания – гр.Варна, УЛ.'”Морска сирена,” бл.24, ап.52, Любен Стоев Христов – председател.

21.Сдружение „Пътят към здравето -2004″ – Бургас, гр.Бургас, пл.”Тройката” № 4, Янка Вълчева Павлова – председател на УС.

22.Сдружение “Пациенти с онкологични заболявания и приятели “ – ( ПОЗП ) гр. Габрово, ул. Славянска , № 8, Минка Андреева Дучева – председател на УС, представляваща от региона си и гр. Дряново.Трявна, Плачковци Царева ливада.

23.Асоциация на хора с онкологични заболявания и приятели – АХОЗ и приятели -Червен бряг, ул. “Батенберг”, бл.8, вх.А, ап.2 . Виолета Маринова Кушева -председател на УС,, предсавляваща от региона си и гр.Лековит и Бяла Слатина .

ЮРИДИЧЕСКИ ЛИЦА – ЧЛЕНОВЕ НА БАО

24. гр. Ботевград – Веселка Пенкова Маринова , председател на “ Асоциация на жените с онкологични заболявания”, ул.” Ал.Стамболийски , № 21.представляваща от региона си и гр.Правец и с.Врачеш.

25. гр.Етрополе – Невена Илиева Димитрова – Калмакова, председател на “Сдружениена хора с онкологични заболявания”- АХОЗ, кв.13, бл.3, ап. 8.

26. гр Каварна – Татяна Венелинова Цифудина, председател на “Сдружение на хора сонкологични заболявания “, ул.“Добротица”, № 39, офис 41

27. гр. Севлиево – Мая Иванова Маринова, председател УС “Сдружение на пациенти с онкологичнизаболявания иприятели” , ул.”Никола Д.Петков”, № 27.

28. гр. Силистра – Ганка Йорданова Цонева, председател на” Сдужение пациенти с онкологични заболявания и приятели”, ул.”Симеон Велики”, № 18, ет.4, ап.13.предсавляваша и градовете от региона си Алфатар и Тутракан.

`29. гр.Търговище – Соня Стоева Джумалиева , председател на “ Сдружение на онкооболни и приятели – Търговище “, бул.” Трайко Китанов” № 33 Б

ТЕРИТОРИАЛНИ СТРУКТУРИ – РЕГИОНАЛНИ ГРУПИ – УЧРЕДИТЕЛИ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ НА ОНКОБОЛНИТЕ

И СПОДВИЖНИЦИ /БАО/

1. гр.Благоевград – Даниела Дафинова Донева,

2. гр.Видин – Снежана Софрониева Генадиева

3.гр.Дулово и гр.Исперих – Марийка Илиева Нейкова

4. гр. Долни Чифлик, гр. Бяла и Дебелец – област Варна, Дойка Христова Христофорова

5. гр.Златоград – Минка Кехайова Александрова

6. гр. Петрич – Катерина Тасева Ангелова

7. гр.Поморие- Жана Ангелова Рибова

8. с. Победа, община Добрич – Диана Игнатова Господинова

9.гр.Чирпан – Галина Симеонова Гинева

10.гр.Чепеларе – Златка Анастасова Жайгарова

11.гр.Хисаря – Милко Георгиев Хаджиев

12.гр.Якоруда – Магдалена Борисова Еврова и Долище, Разлог и Гоце Делчев.

13.гр.Ямбол и гр.Елхово – Генка Илиева Иванова

ТЕРИТОРИАЛНИ СТРУКТУРИ – РЕГИОНАЛНИ ГРУПИ – ЧЛЕНОВЕ

НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ НА ОНКОБОЛНИТЕ И СПОДВИЖНИЦИ /БАО/

1. гр. Айтос и гр.Карнобат – Денка Асенова Евстратиева

2. гр. Антоново – Снежана Божилова Николова

3. гр. Асеновград – Веселина Димитрова Христева

4. гр. Балчик – Недка Параскевова Ангелова

5. гр. Банско – Люба Георгиева Хаджипопова

6 гр. Смолян – адрес за кореспонденция с. Бостина, обл. Смолян , Елена Димитрова Манолевска

7. гр. Видин и гр.Белоградчик -Димитрина Начева Сарафис

8.с.Ветрен, област Бургас -Пена Петрова Цвяткова

9.гр.Генерал Тошево – Мария Проданова Панайотова

10. гр.Девин – Снежана Славчева Сакалийска

11. гр.Девня -Мария Николова Иванова

12. гр.Котел – Жени Цонева Желева

13. гр.Козлодуй – Владислава Венциславова Чипева

14. гр.Костинброд – Мария Христова Панталеева

15. гр.Кюстендил – Славка Стоянова Манова

16. гр.Кубрат – Александър Алексиев, кооперация

17. гр.Монтана – Надя Георгиева Младенова

18. гр.Монтана – Маргарита Борисова Горанова

19. гр.Несебър – Цветанка Петрова Цвяткова

20. гр.Левски – адрес за кореспонденция с. Новачене , Област Плевен – Соня Божинова Ронкова

21. гр.Нови Пазар и гр. Каспичан- Дафинка Веселинова Янакиева

22. гр.Обзор – Татяна Димитрова Пурнарева

23. гр.Пловдив – Тотка Добрева Петкова

24. гр.Перник и гр.Дупница – Анета Влайчова Пекина

25. гр.Попово – Светлана Димитрова Николова

26. гр.Провадия – Марийка Ташкова Панайотова

27.. гр.Радомир – Бранислава Димитрова Георгиева

28.. гр.Сандански – Милка Данева Панайотова

29. гр.Свиленград – Марияна Желязкова Стоянова

30. гр.Свищов -, Таня Иванова Георгиева

31. гр.Слънчев Бряг – Петкана Димова Димитрова , кв. Сарафово

32 гр.Троян – Николай Цочев Доков

33.`гр.Тервел, Област Добрич – Донка Гочева Колева

34. гр.Шабла – Жечка Дякова Христова

ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА – УЧРЕДИТЕЛИ

1. Огнян Благоев Ангелков,  гр.София

2. Йордан Петков Пенев, гр.Шумен.

3.Стоян Димитров Стоянов, гр.Ст.Загора

4. Румен Симеонов Ковачев, гр.Добрич

5. Атанас Събков Георгиев , Варна

6. Евгени Николов Христофоров, гр.Д.Чифлик

7. Нася Спартакова Хаджиева, гр.София,

8. Нели Петрова Порязова – Колева, гр.Варна,

9. Калинка Дянкова Георгиева , гр. Варна,

10.Правда Атанасова Миленкова, гр.Омуртаг,

11.Севдалинка Тодорова Стоянова, гр.Варна

12. Веска Иванова Тонева, гр. Варна

13. Янка Костова Николова, гр.Аксаково

14. Петър Атанасов Даскалов, гр.Варна

15. Д-р. Ирина Димитрова Милина, гр.Варна